chinkier تخصصی اعتبار اجرای طرح بیمارستان

chinkier: تخصصی اعتبار اجرای طرح بیمارستان تخصیص اعتبار تکمیل بیمارستان بخش سلامت تحول نظام

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حرف‌های کی‌روش در برنامه 90

سرمربی تیم‌ملی می‌گوید تلاش کردند بازی‌های مرحله یک هشتم لیگ‌قهرمانان را به تعویق بیاندازند.

حرف‌های کی‌روش در برنامه 90

حرف های کی روش در برنامه 90

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی می گوید تلاش کردند بازی های مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان را به تعویق بیاندازند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی امشب میهمان برنامه 90 هست. او در گفت و گو با عادل فردوسی پور توضیحاتی راجع به آخرین شرایط تیم ملی داد؛

*آماده سازی تیم جهت بازی ها بااهمیت ترین چیز است.

حرف‌های کی‌روش در برنامه 90

*پنجاه درصد بازیکنان از ایرانی ها هستند و سایرین لژیونرها. ضمن اینکه باید زیاد روی آماده سازی داخلی ها توجه کنیم.

*ما باید از این گروه راضی باشیم. من خودم بسیار هیجان زده هستم.

سرمربی تیم‌ملی می‌گوید تلاش کردند بازی‌های مرحله یک هشتم لیگ‌قهرمانان را به تعویق بیاندازند.

*شانس افزایش ما به دور دوم دقیقا بستگی به سطح رقابتی بازیکنان داخل کشورمان دارد.

*با پیشنهاد من مدیر فدراسیون فقط تلاش کرد که دور یک هشتم لیگ قهرمانان این فصل را به تعویق بندازد. ولی موفق نشد چون ژاپن و کره و استرالیا موافقت نکردند.

*سال ۲۰۱۴ توافق داشتیم که کلوب ها بازیکنان را مرخص کنند و در اختیار تیم قرار دهند. ولی این اتفاق کامل نیفتاد و در نهایت تیم ملی و خودشان ضرر کردند. جهت مثال بازیکنی مثل امید ابراهیمی که جام جهانی را از دست داد.

حرف‌های کی‌روش در برنامه 90

*بازی مراکش مهمترین بازی ماست. بازی برابر مراکش جهت ما حکم فینال جام جهانی را دارد.

*من فقط روسیه را در ذهن داشتم تا در گروه ما قرار بگیرد. بعد از اینهمه قرعه کشی که در زندگی ام تجربه کرده ام، بنشینم و پذیرا باشم. بهتر است بنشیند و توکل کند به خدا. این تصمیمات از دست ما خارج هست. اگر افتتاحیه را برابر میزبان بازی می کردیم یک افتخار تکرار نشدنی بود. انرژی هایی که در فوتبال جاری است جهت ما، اسپانیا و پرتغال را آورد.

سرمربی تیم‌ملی می‌گوید تلاش کردند بازی‌های مرحله یک هشتم لیگ‌قهرمانان را به تعویق بیاندازند.

*فکر می کنم در حال حاضر فینال جام جهانی مراکش هست. تمرکز کامل روی این تیم. من امروز برنامه ام را خدمت ریاست فدراسیون ارایه کردم. ما از الان تا جام جهانی 7 بازی دوستانه خواهیم داشت. من تلاش می کنم که یکسری بازی های مهم را با تیم های آمریکای لاتین، دو بازی را با تیم های آفریقایی و دوست دارم بازیکنان با فضای فوتبال لاتین آشنا شوند چون بسیار فضای فوتبال دشواری هست. دریبل می کنند. تیکی تاکا بازی می کنند و سرعت بالایی دارند. بازی برابر اسپانیا و پرتغال مثل بازی با آرژانتین هست. 90 دقیقه موش و گربه هست. اگر می شد لباس گربه را تن مان کنیم می کردیم ولی اسپانیا و پرتغال این لباس را خریده اند. آنها گربه هستند. ما لباس موش را تن مان می کنیم و 90 دقیقه در زمین می جنگیم. آخر بازی ببینیم کی برنده است.

*کرواسی بلغارستان اوکراین و.. تیم هایی هستند که ما را به چالش می کشند. حتی ایتالیا. مصر هم خوب هست. از طریق ارتباطات خودم یک بازی دوستانه تقریبا 95 درصد فیکس شده است هست. از طریق یکی از دوستان خودم توانستیم هماهنگ کنیم الجزایر به کشور عزیزمان ایران بیاید. دوم ژوئن 2018 برابر الجزایر بازی می کنیم. البته در روسیه هم یک بازی انجام می دهیم. در فروردین تلاش می کنیم با تیم های اروپایی مثل صربستان، کرواسی، بوسنی و بلغارستان بازی کنیم.

حرف‌های کی‌روش در برنامه 90

*نیاز به یک عزم داریم. همانطور که در جام جهانی برزیل دیدیم یک بار عملکرد خوب حتی می تواند از چند قهرمانی لیگ و سه قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا، زیاد جهت شما آبرو و اعتبار به همراه داشته باشد!

*افتخار و سربلندی کشور مهم هست. کشور عزیزمان ایران شور و شوق زیادی دارد. مردم کشور عزیزمان ایران عاشق فوتبال هستند. هواداران فوتبال کشور عزیزمان ایران استحقاق نتیجه های خوبی دارند. چیزی که می گویم شاید بعضی ها خوششان نیاید. واقعیت این است که در 7 سال گذشته باشگاهها از لحاظ نتیجه گیری بین المللی پرستیژی کسب نکرده اند.برای چی؟ مطمئنا باید یکسری مسایل عوض کردن کند. آیا نباید این دفعه وقت را به تیم ملی بدهیم؟ جهت جام جهانی روسیه؟

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | ایرانی | برنامه | فوتبال | بازیکنان | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog